Kněžická chalupa v Krkonoších Vás vítá...

UPOZORNĚNÍ : 7.2.2019 ROZHODL SOUD O VYSTĚHOVÁNÍ DOSAVADNÍCH „PROVOZOVATELŮ“ PENZIONU A NEPLATIČŮ WELZIGOVÝCH Z KNĚŽICKÉ CHALUPY. VARUJEME: VE VLASTNÍM ZÁJMU NEKUPUJTE POBYTY NA KNĚŽICKÉ CHALUPĚ, NEPLAŤTE ZÁLOHY!!! POHLEDÁVKY TÉTO RODINY JSOU NEVYMAHATELNÉ. ( VIZ. CENTRÁLNÍ EVIDENCE EXEKUCÍ WWW.CEECR.CZ )

Vážení přátelé Kněžické chalupy,

15.11.2018 konečně odvolací soud rozhodl o tom, že výpověď tehdy ještě nájemcům Kněžické chalupy byla v roce 2015 dána oprávněně. Po obdržené výpovědi se stali z nájemců okupanti, kteří provozovali restauraci a penzion bez placení nájmu. Požadovali vyplacení „odchodného“ 700 tisíc Kč za to, že odejdou a nebudou se soudit. Zastrašovali nás podáváním trestních oznámení i fyzickými útoky i útoky na provoz jízdárny. My jsme zvolili cestu delší – nevyplatit a čekat na rozsudek. Zjistili jsme, že pomalost soudů je neuvěřitelná, řízení se dá snadno zdržovat a rozsudek po letech nemá nic společného se spravedlností. Také už víme, že trestní oznámení se dají používat při nátlaku na vydíraného či okrádaného člověka.

Tři roky jsme udržovali jízdárnu v chodu i přes ztrátovost provozu. Chyběli hosté z penzionu jezdící na koni. V loňském roce jsme tedy penzion i s okupanty prodali. Protože až nyní jsem se po letech dostal na svůj web, který byl také ovládán stejnými lidmi jako penzion a restaurace, oznamuji i zde návštěvníkům, bývalým hostům i potencionálním zákazníkům prodej penzionu novému majiteli. Jelikož bývalí nájemci stále penzion a restauraci okupují, nový majitel zatím penzion ani restauraci neprovozuje. Počátek normálního provozu ohlásíme na těchto stránkách.

Jízdárna v provozu do konce zimy jen na objednávku.

Průběh této neuvěřitelné akce od počátku můžete sledovat na našem FB profilu „Kněžická chalupa penzion a turistická jízdárna“

Bývalý majitel Kněžické chalupy Matucha

Kněžická chalupa leží v nadmořské výšce 700 m n. m. mezi Vrchlabím a Beneckem uprostřed lesíků a pastvin. Je celoročně přístupná automobilem a parkovat lze přímo u objektu. V nejbližším okolí najdete lyžařské vleky, sedačkovou lanovku a rozhlednu Žalý.