Kněžická chalupa v Krkonoších Vás vítá...

Last minute

BŘEZNOVÁ NABÍDKA

Od 10.3. do 30.3.2017 nabízíme hostům, kteří si u nás rezervují pobyt na minimálně 2 noci last minutovou cenu 550 Kč za dospělou osobu a noc s polopenzí. Děti 3–12 let sleva 20 %. Ubytování ve 2 – 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením – snídaně formou bufetu, večeře servírovaná (polévka, hlavní chod).

Ubytování dospělá osoba včetně polopenze ..... 550 Kč

Dítě 3–11 let včetně polopenze ..... 440 Kč

Dítě do 3 let bez nároku na služby ..... ZDARMA

_____________­________________________­________________________­_________________________

Recenze hosta, kterého si velice vážíme – pan Milan Drobný

" Byli jsme na kratší lyžařské dovolence na Kněžické chalupě. A nedá nám to abychom se nezmínili o tom jak jsme se cítili. Jako zpěvák jsem toho projel a zažil dost,tak mohu srovnávat. A když něco pochválím, nemlátím prázdnou slámu.

Začalo to přátelským uvítáním,ochotou pro nějaká naše přání a konče tím nejdůležitějším,vý­bornou kuchyní,kterou má na starosti manžel paní šéfové Nikolas.

Díky za vše a budeme se těšit na nějaké příště........
Dana Polcaro a Milan Drobný

Penzion Kněžická chalupa najdete také na našem facebooku:


Jak lze trávit příjemnou dovolenou v Krkonoších?

Určitě klasicky – na sněhu, na lyžích, pěšími tůrami nebo opalováním. Na Kněžické chalupě můžete kromě těchto aktivit raké poznat, jak vypadají hory ze sedel koní, protože sousedí s jízdárnou provozovanou Jezdeckým klubem. Chalupa je v provozu po celý rok, v zimě a v létě týdenní pobyty, na jaře a na podzim převažují pobyty víkendové.

Kněžická chalupa leží v nadmořské výšce 700 m n. m. mezi Vrchlabím a Beneckem uprostřed lesíků a pastvin. Je celoročně přístupná automobilem a parkovat lze přímo u objektu. V nejbližším okolí najdete lyžařské vleky, sedačkovou lanovku a rozhlednu Žalý. V chalupě kromě ubytování najdete také restauraci s klasickou českou kuchyní.